KONST / Litografier / Färglitografi 12167101
nr 1216 7101
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Söderhavet, signerad. 1977. Motivet: 46x45
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:17:10
12/11 07:13:34